Porady dietetyczne w gabinecie

Porady dietetyczne w gabinecie

Porady dietetyczne w gabinecie

Decydując się na tę formę współpracy, masz do wyboru wiele możliwości, m.in. pakiety ekonomiczne, pakiety premium, a także pakiety ekonomiczne oraz premium dla par. Możesz również skorzystać z samej analizy składu ciała na analizatorze InBody 120. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb!

Co musisz wiedzieć?

Zanim spotkamy się w moim gabinecie, poproszę Cię o zapoznanie się z procedurą analizy składu ciała oraz wykonanie potrzebnych badań laboratoryjnych i uzupełnienie dzienniczka żywieniowego z 7 dni, a następnie przesłanie mi ich na adres mailowy: karina@dietetykagrunttozdrowie.pl.

Niezależnie od tego, którą opcję współpracy ostatecznie wybierzesz, otrzymasz ode mnie jadłospis wraz z zaleceniami dietetycznymi, który będzie maksymalnie dopasowany do Twojego stanu zdrowia i preferencji. Każdy plan dietetyczny układam bowiem na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, aktualnych wyników badań oraz w miarę możliwości stosuję produkty i potrawy, które znalazły się w przesłanym mi dzienniczku żywieniowym z 7 dni. Jeżeli jednak, któryś produkt bądź potrawa nie do końca wpasuje się w Twoje gusta, zawsze możesz dać mi wskazówki do zmian, które naniosę bezpłatnie.

Poznaj ceny i szczegóły ofert