Porady dietetyczne online

Porady dietetyczne online

Porady dietetyczne on-line

Decydując się na tę formę współpracy, masz do wyboru wiele możliwości: konsultacje, jadłospisy 7 i 14-dniowe oraz pakiet miesięczny. Wyżej wymienione usługi występują także w opcji dla par. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb!

Co musisz wiedzieć?

Zanim rozpoczniemy współpracę dietetyczną online, poproszę Cię o uzupełnienie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, wykonanie potrzebnych badań laboratoryjnych i spisanie dzienniczka żywieniowego z 7 dni, a następnie przesłanie mi ich na adres mailowy: karina@dietetykagrunttozdrowie.pl.

Niezależnie od tego, którą opcję współpracy ostatecznie wybierzesz, otrzymasz ode mnie jadłospis wraz z zaleceniami dietetycznymi, który będzie maksymalnie dopasowany do Twojego stanu zdrowia i preferencji. Każdy plan dietetyczny układam bowiem na podstawie szczegółowego wypełnionego przez Ciebie wywiadu, aktualnych wyników badań oraz w miarę możliwości stosuję produkty i potrawy, które znalazły się w przesłanym mi dzienniczku żywieniowym z 7 dni. Jeżeli jednak, któryś produkt bądź potrawa nie do końca wpasuje się w Twoje gusta, zawsze możesz dać mi wskazówki do zmian, które naniosę bezpłatnie.

Poznaj ceny i szczegóły ofert