O mnie

82943005_116767306518111_6154393835418943488_n

Witam Cię!

Nazywam się Karina Błądkowska-Sawicka. Od dawna interesuje mnie temat zdrowego odżywiania, ponieważ już jako nastolatka potrafiłam spędzać godziny w poszukiwaniu informacji związanych z dietą i osiąganiem określonych celów dzięki niej. Wtedy uświadomiłam sobie jak ważne jest to czym się żywimy oraz że ma to bezpośredni wpływ na nasz aktualny stan zdrowia i samopoczucia, a także niewątpliwie wpłynie na nasz stan zdrowia w przyszłości.

Takim sposobem, idąc na studia miałam dosyć jasno określone priorytety w wyborze kierunku i za nimi podążałam. W tej chwili znalazłam się w miejscu, w którym chcę pomagać innym ludziom, rozwiązując ich problemy związane z odżywianiem i wspierać ich w dążeniu do bycia zdrowym i szczęśliwym.

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Dietetyka oraz magisterskich na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka. W trakcie nauki w szkole wyższej oraz później poszerzałam (poszerzam nieustannie) swoją wiedzę biorąc udział w niezliczonej ilości szkoleń, kursów oraz konferencji, głównie z udziałem czynnym. W efekcie, studia ukończyłam z wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia w Studenckim Kole Naukowym.

Na początku stycznia 2020 roku założyłam swoją markę „Dietetyka GruntToZdrowie”, ponieważ właśnie to hasło (Grunt to zdrowie) towarzyszy mi w codziennej pracy dietetyka.

Obecnie mieszkam i prowadzę własny gabinet dietetyczny we Wrocławiu, a dla tych, którzy daleko mają do Wrocławia – również udzielam porad online

Specjalizuję się głównie w układaniu jadłospisów dla:

– osób, które chcą zdrowo zredukować masę ciała lub rozbudować masę mięśniową

– kobiet w ciąży i planujących ciążę

oraz osób które borykają się z:

– zaburzeniami hormonalnymi (brak miesiączki, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, PCOS)

– zaburzeniami gospodarki węglowodanowej (cukrzyca typu II, insulinooporność)

– zespołem metabolicznym, nadciśnieniem, zaburzeniami lipidowymi

– chorobą refluksową, problemami jelitowymi

– problemami skórnymi, trądzikiem

Współpracując ze mną masz pewność, że Twoja dieta będzie:
– urozmaicona i bogata we wszystkie składniki mineralne oraz witaminy, bez konieczności marnowania produktów (zawsze mam na uwadze standardowe objętości opakowań produktów, dostępne w sklepach);
– maksymalnie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i upodobań, stanu zdrowia oraz warunków ekonomicznych i czasowych, dzięki czemu udowodnię Ci, że dieta może, a nawet powinna być smaczna, ciekawa i szyta na miarę.

Dodatkowo, do każdego planu żywieniowego dołączam zalecenia żywieniowe oraz listę zakupów.

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda przykładowy jadłospis, który przygotowuję?
Zapisz się do newslettera i pobierz darmową dietę.

Skontaktuj się!

       

Adres 1: Kiełczowska 14a/2, 51-315 Wrocław , Adres 2: Prywatne Centrum Stomatologiczne ul. Bema 7, 50-265 Wrocław