O mnie

strona-zdj

Witaj na mojej stronie 🙂

Nazywam się Karina Błądkowska-Sawicka. Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Dietetyka oraz magisterskich na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka.
Ukończyłam kilkadziesiąt szkoleń i kursów na temat odżywiania i chorób dietozależnych. Na wielu konferencjach brałam udział czynny.
Własną praktykę dietetyczną rozpoczęłam w styczniu 2020 roku we Wrocławiu. Do tej pory pomogłam setkom osób, czego potwierdzeniem są moje opinie na portalu znanylekarz.
W trakcie prowadzenia swojej działalności szczególnie zafascynowałam się tematem niepłodności, insulinooporności i zespołu policystycznych jajników, aczkolwiek zajmuję się również otyłością i nadwagą, problemami endokrynologicznymi, endometriozą, czynnościowym zanikiem miesiączki pochodzenia podwzgórzowego (FHA), dominacją estrogenową, trądzikiem, niedoczynnością tarczycy, przygotowaniem do ciąży, żywieniem kobiet w ciąży i kobiet karmiących, cukrzycą typu II, cukrzycą ciążową, miażdżycą, hipercholesterolemią, anemią i problemami z odżywieniem organizmu oraz wchłanialnością składników odżywczych.

Jestem wielbicielką zdrowego, kolorowego i pysznego jedzenia, które korzystnie wpływa na naszą gospodarkę hormonalną 🙂
Prywatnie uwielbiam gotować, doszkalać się, słuchać podcastów i kocham czystość w domu.

Z mniej oczywistych:
– od 16 roku życia jestem motocyklistką
– w okresie wiosenno-letnim lubię pokonywać trasy ze swojego domu do gabinetu rowerem, niejednokrotnie w obie strony (55 km)
– w okresie jesienno-zimowym preferuję cardio na orbitreku w salonie, w towarzystwie podcastu, książki/ebooka lub Netflixa
– od roku 2021 (podróży poślubnej) uczestniczę wraz z mężem w największym rajdzie charytatywnym na świecie “Złombol”, gdzie przemierzamy tysiące kilometrów naszym autem z bloku wschodniego (Skoda 120 L), dzielnie pomagając dzieciom z polskich domów dziecka

Współpracując ze mną masz pewność, że Twoja dieta będzie:
– urozmaicona i bogata we wszystkie składniki mineralne oraz witaminy, bez konieczności marnowania produktów (zawsze mam na uwadze standardowe objętości opakowań produktów, dostępne w sklepach);
– maksymalnie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i upodobań, stanu zdrowia oraz warunków ekonomicznych i czasowych, dzięki czemu udowodnię Ci, że dieta może, a nawet powinna być smaczna, ciekawa i szyta na miarę.

Dodatkowo, do każdego planu żywieniowego dołączam zalecenia żywieniowe, plan suplementacji oraz listę zakupów 😉

Skontaktuj się!

       

Adres 1: Kiełczowska 14a/2, 51-315 Wrocław , Adres 2: Prywatne Centrum Stomatologiczne ul. Bema 7, 50-265 Wrocław